Sleva!

Měsíčková mast

86.00119.00

Měsíčková mast se používala pro podporu zdraví pokožky.
Skladem

Měsíčková mast

Měsíčková mast (Calendula Officinalis, měsíček lékařský) je univerzální přípravek vhodný k širokému použití a již od pradávna se používá pro podporu zdraví pokožky. Mast se využívá pro změkčení a zjemnění zatvrdlé kůže.

Podrobněji v herbáři

Měsíčková mast 75 ml MedPharma

Složení: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Calendula Officinalis Flower Extract, Xanthan Gum, Beta-Carotene, Zea Mays Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine.

Bez parfémů a barviv.

Použití: Aplikujte na cílové místo několikrát denně.

Upozornění: Určeno pro zevní použití. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let.

Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Měsíčková mast 50 ml Topvet

Složení (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Calendula Officinalis Flower Extract

Použití: Jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

MedPharma, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: