Měsíčková mast

84.00128.00

Měsíčková mast se používala na rozpraskanou pokožku, rány, jizvy, spáleniny a různé formy ekzémů.
Skladem

Měsíčková mast

Měsíčková mast (Calendula Officinalis, měsíček lékařský) je univerzální přípravek vhodný k širokému použití. Měsíček lékařský se tradičně používal na spáleniny, různé formy ekzémů, drobné rány, bércové vředy, jizvy, opruzeniny, omrzliny, lupénku. Mast se využívá pro změkčení a zjemnění zatvrdlé kůže, tuhých jizev na kůži nebo na opruzeniny.

Podrobněji v herbáři

Měsíček mast 50 ml Topvet 

Použití: Jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí.

Složení (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Calendula Officinalis Flower Extract

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Měsíček mast 50 ml B. Jukl

K ošetření pokožky 3 až 5krát denně vetřete do pokožky ošetřovaného místa. Při vyhřeznutých, ale i vnitřních hemoroidech mastí namažte oblast řitního otvoru.

PoužitíMast se dá použít i jako vynikající pleťový krém pro dospělé i děti. Obsahuje vysoký podíl čerstvých květů měsíčku lékařského, má příjemnou vůni.

Složení: destilovaná voda, ambiderman, vazelína, neoaquasorb, lihový extrakt z měsíčku lékařského a z oleje měsíčku lékařského.

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP. Objem 50 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

50 ml

Novinky: