Sleva!

Chlorella tablety

399.00 392.00

Chlorella je sladkovodní řasa, která podporuje přirozené pročištění organizmu. Přispívá k normální funkci imunitního systému.
Skladem
Datum spotřeby: 12.01.2025

100% Chlorella 900 tablet

Chlorella je sladkovodní řasa, která podporuje přirozené pročištění organizmu. Přispívá k normální funkci imunitního systému, zachování energie a vitality, udržení mikrobiální rovnováhy. Podporuje normální činnost jater, střevního traktu. Doplněk stravy je vyroben ze surovin, které pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Podrobněji v herbáři

Složení: BIO chlorella (Chlorella vulgaris) 250 mg v 1 tabletě. RHP (referenční hodnota příjmu) není stanovena.

Doporučené dávkování: Dospělí – 5 tablet/denně, děti od 3 let – 3 tablety/denně. Doporučuje se začít menšími dávkami a postupně (během týdne) zvyšovat. Lze též užívat i menší dávky bez postupného zvyšování.

Maximální denní dávky: 1 500 mg v 6 tabletách – 3 tbl 2x denně (denní dávka děti od 3 let), 3 750 mg v 15 tabletách – 5 tbl 3x denně (denní dávka dospělí). Nepřekračujte maximální denní dávkování!

Návod k použití: 15 až 30 minut před jídlem, důkladně zapijte (min. 2 dl tekutiny). V průběhu užívání doporučujeme zvýšený příjem tekutin.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při  teplotě +4 až +25 °C. V začátku užívání může dojít ke zhoršení zdravotního stavu v důsledku čištění organismu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Množství:

900 tablet

Dodavatel

MedPharma

Novinky: