Ostřopestřec tinktura

65.00148.00

Ostropestřec se již od dávných dob používal na různé problémy s játry, látkovou výměnu.
Skladem

Ostropestřec kapky

Ostropestřec mariánský patří k oblíbeným bylinám v lidovém léčitelství a pro své účinky se používá již po staletí. Je známý především svými pozitivními účinky na funkci jater. Přispívá k jejich pročištění a též přispívá ke zdravému trávení a podporuje látkovou výměnu. Patří k oblíbeným antioxidantům, příznivě působí na náš imunitní systém a odolnost těla.

Podrobněji v herbáři

Ostropestřec tinktura D3 30 ml B. Jukla

Složení: lihovodný roztok extraktu ostropestřece, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3x 10 kapek denně po jídle (lahvička cca na 19 dní)

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ostropestřec 50 ml Dr. Popov

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje 102 mg extraktu z ostropestřce.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40 % obj.), ostropestřec mariánský

Výrobek není určen pro děti těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Ostropestřec mariánský bezlihová tinktura 100 ml Topvet

​100 % vegan, Doplněk stravy

Složení: Glycerin, voda, Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) standardizovaný extrakt ze semen (10:1).

Doporučené dávkování: 3 x denně 15–30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Dodržujte cyklus podání 4 týdny a 1 týden vysadit

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Země původu: Česká republika

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: