Sleva!

Kokoška pastuší tobolka tinktura

58.0098.00

Kokoška pastuší tobolka se především používá pro harmonický průběh menstruace a pro celkové zdraví ženských orgánů.
Skladem
Datum spotřeby: 31.07.2023

Kokoška pastuší tobolka tinktura

Kokoška pastuší tobolka se především používá pro harmonický průběh menstruace a pro celkové zdraví ženských orgánů. Bylina se dále podílí na zdravém fungování močových cest a kardiovaskulárního systému.

Podrobněji v herbáři

Kokoška kapky 50 ml Dr. Popov

Doplněk stravy

Kokoška není určena k dlouhodobému užívání.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35 % obj.), kokoška pastuší tobolka nať

Dávkování: 20 kapek 3x denně. Tinkturu je možné nakapat do nápoje, např. vody, čaje nebo dobře zapíjet. Pro menstruační komfort užívat 3 – 5 dní před menstruací a v jejím průběhu. Referenční hodnota příjmu (60 kapek) obsahuje výluh ze 174 mg kokošky.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Kokoška kapky D4 30 ml B. Jukl

Doplněk stravy

Složení: lihovodný roztok extraktu kokošky pastuší tobolky, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×9 kapek denně před jídlem po dobu 30 dní (lahvička cca na 22 dní), při menstruačních obtížích se ji doporučuje začít užívat 8 až 10 dní před menstruací.

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml, 50 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov

Novinky: