Mumio tinktura

65.00135.00

Mumio je hutná a lepkavá hmota připomínající dehet. Obsahuje řadu významných látek včetně minerálů, vitamínů, aminokyselin a dalších.
Skladem

Tinktura MUMIO

Mumio je hutná a lepkavá hmota připomínající dehet, která se sbírá v horských jeskyních střední Asie. Jedná se o přírodní směs organických a anorganických prvků. Je rozpustné ve vodě a řadíme jej do skupiny adaptogenů. Obsahuje kolem 20 druhů aminokyselin, vitamíny skupiny B, provitamín D, velmi cenné organické kyseliny, makroprvky (vápník, fosfor, sodík, hořčík, draslík), stopové prvky (železo, měď, kobalt, mangan, selen, zinek, molybden, aj.). Ani dnes není zcela jasný původ této látky (živočišný nebo geologický).

Podrobněji v blogu

Možnosti:

Tinktura Mumio vnitřní D3 B. Jukla

Složení: lihovodný roztok mumia je připraven ve specifickém homeopatickém ředění D3.

Dávkování: 5×7 kapek po jídle (lahvička cca na 16 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Tinktura Mumio 100 ml Milota

ve skle a papírové krabičce

Užívání: 3 x denně (ráno, v poledne a večer) 1 čaj. lžičku. Terapeutická dávka je 3dcl. tinktury.  Není vhodné překračovat doporučenou denní dávku, avšak při jejím překročení obvykle nevznikají žádné zdravotní potíže.

Složení: kojenecká voda, alkohol max. 14 %, arnika kořen a květ, hořec kořen, řebříček květ, mumio polotuhý roztok (krev skal).

Upozornění: Skladovat v temnu a při teplotě 5 – 25 °C. Nenahrazuje běžnou stravu. Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy. Případný sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Uchovávejte mimo dosah dětí! Schváleno: MZ ČR: Č.j.HEM-350-24.4.03/11705/2 Schválené: MZ SR: č.HH SR-2311/2003

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Milota s.r.o.

Novinky: