Bylinky na silnou menstruaci ve směsi B. Jukla

75.00

Za silnou menstruaci se označuje krvácení, kdy krevní ztráta přesahuje 80 ml nesražené krve a takový stav se řadí mezi poruchy menstruačního cyklu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj na silnou menstruaci

Za silnou menstruaci se označuje krvácení, kdy krevní ztráta přesahuje 80 ml nesražené krve a takový stav se řadí mezi poruchy menstruačního cyklu. Důvodů můžeme být celá řada včetně gynekologických a hormonálních příčin, stresů apod.

Již od dávných dob se bylinky jako je hluchavka, kokoška či řebříček používaly na podporu zdraví ženských orgánů a hormonální rovnováhu.

Složení: hluchavka, kokoška pastuší tobolka, řebříček, šalvěj.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: