Drmek tinktura

65.00129.00

Drmek přispívá ke komfortu během menstruace a menopauzy. Působí jako antioxidant.

Drmek kapky

Drmek obecný se během historie používal pro podporu hormonální rovnováhy. Drmek přispívá ke komfortu během menstruace a menopauzy. Působí jako antioxidant a podporuje kognitivní funkce.

Podrobněji v herbáři

Možnosti:

Drmek obecný 50 ml Dr. Popov

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35 % obj.), drmek obecný plod

Dávkování: 20 kapek 3x denně. Tinkturu lze nakapat i do nápoje, např. vody, čaje nebo dobře zapíjet. Referenční hodnota příjmu (60 kapek) obsahuje extrakt ze 174 mg drmku.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C. Doplněk stravy.

Drmek D3 30 ml B. Jukl

Složení: lihovodný roztok extraktu drmku, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×10 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 14 dní).

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov

Novinky: