Játra set

182.00

Játra hrají klíčovou roli v našem organismu. Zásadní je též jejich úloha při detoxikaci organismu.
Skladem

Játra set

Játra hrají klíčovou roli v našem organismu. Produkují žluč a zároveň tvoří i některé hormony. Podílejí se na metabolismu sacharidů, tuků i bílkovin. Ukládá se zde glykogen, železo a některé vitamíny a minerály. Zásadní je též jejich úloha při detoxikaci organismu.

Bylinky se již od pradávna využívají k podpoře funkce a zdraví jater. Pampeliška, ostropestřec a další bylinky na játra společně příznivě ovlivňují funkci jater, přispívají k podpoře metabolismu a detoxikaci.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: bylinnou směs Játra a bylinné tablety Ostropestřec.

Játra bylinná směs 100 g

Při užívání směsi se doporučuje omezit příjem nasycených tuků, cukrů, alkoholu a ostrého koření.

Složení: čekanka, kmín, pampeliška, jablečník, řebříček, třezalka.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto

Ostropestřec tablety 150 mg 100 tablet

Doplněk stravy

Ostropestřec se již po staletí používá pro ochranu jater a žlučníku před toxickými látkami. Obsahuje Silymarin, který příznivě působí na správnou funkci jater a na jaterní parenchym. Přispívá ke správnému vylučování žluči.

Složení: extrakt z ostropestřce mariánského, mikrokrystalická celulosa, vláknina, stearan hořečnatý

Doporučené dávkování: 1 tbl. za den

Všeobecná upozornění: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), MEDIATE S.R.O. (Apotheke)

Novinky: