Manuka foot spray (spray na plíseň nohou)

188.00

Manuková silice je určena k likvidaci plísní mezi prsty a za nehty. Omezuje zápach nohou při zvýšené potivosti.
Skladem

Manuka foot spray (spray na nohy) 50 ml

Balmín košťatý (Leptospermum scoparium J.R. Forst & G. Forst)
Manuková silice je určena na plísně, grampozitivní bakterie a kvasinky. Přípravek je určený k likvidaci plísní mezi prsty a za nehty. Spray na nohy omezuje zápach nohou při zvýšené potivosti, nebo u neprodyšného materiálu obuvi. Maximálního efektu dosahujeme kombinací manuky s australským čajovníkem.

Návod k použití: manuka foot spray aplikujte na pokožku několikrát denně. Používejte ještě několik dní po vymizení příznaků. Pokud navštívíte místa s vyšším rizikem přenosu mykóz (bazény, sauny,…), doporučujeme použít i v případě, kdy se nákaza klinicky neprojeví.

Bylina se používá k likvidaci plísní nohou, zjemnění pokožky nohy. Je netoxický a je určen pro všechny.

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. Při případné přecitlivělosti na Manuku, nebo některou složku přípravku je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským, anebo gel nepoužívat.

Složení (INCI): PEG-12 Dimethicone, Alcohol Denat., Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Limonene, Linalool

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

50 ml

Novinky: