Sleva!

Křišťálové mýdlo z růže

85.00 39.00

Růži využívali k péči o pokožku již v dávných antických dobách. Mýdlo má uklidňující a regenerační účinky a je vhodné k uvolnění a relaxaci.
Skladem (6 kusů)

Mýdlo z růže 150 g

Přírodní křišťálové mýdlo – ruční výroba
Rosa gallica

Růži využívali k péči o pokožku již v dávných antických dobách. Mýdlo má uklidňující a regenerační účinky a je vhodné k uvolnění a relaxaci.

Složení: Sodium Cocoate, Sodium Myristate, Sodium Palmate, Sodium Stearate, Glycerin, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Edta, Aqua, Rosa Gallica Extract, Dry Herbs (Rosa Canina), Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Gerianol, Hydroxycitronellal, Linalool, Parfum, CI 16255

Použití: určeno k denní hygieně, pouze pro vnější použití

Firma Procyon (PROCYON-BOTANICO) vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Křišťálová mýdla při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla. Tato přírodní mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení.

Upozornění: Chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Hmotnost150 g
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: