Lymfa kapky

154.00

Přírodní bylinný extrakt z rostlin je určen pro podporu správné mikrocirkulace.
Skladem

Lymfa kapky 50 ml

Lymfatický systém je téměř všudypřítomnou složkou našeho organismu a hraje zásadní roli v našem životě. Přírodní bylinný extrakt z rostlin je určen pro podporu správné mikrocirkulace. Přispívá k rozproudění lymfy, normálnímu stavu lymfatických cest a podpoře funkcí lymfatických žláz.

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, byliny – jehlice trnitá (Ononis spinosa), dvouzubec trojdílný (Bidens tripartita), jablečník obecný (Marrubium vulgare), gotukola (Centella asiatica), svízel syřišťový (Galium verum).

Doporučené dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Doba užívání maximálně 3 týdny, pak musí následovat týdenní přestávka.

Doporučení: směs neužívat dlouhodobě (jehlice trnitá vyplavuje z organismu některé minerály), zvyšte přísun tekutin

Upozornění: Doplněk stravy – neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Objem

50 ml

Dodavatel

Bylinné kapky

Novinky: