Sleva!

Pelyněk tinktura

125.00 115.00

Pelyněk roční je známá bylina, která napomáhá pohodovému trávení a podporuje relaxaci.
Skladem
Datum spotřeby: 31.12.2024

Pelyněk roční bylinné kapky 50 ml

Pelyněk roční je známá bylina, která napomáhá pohodovému trávení a podporuje normální metabolismus sacharidů. Přispívá k normální imunitě, správné funkci ledvin, prostaty a působí jako antioxidant. Málokdo ví, že pelyněk je také skvělým pomocníkem pro podporu relaxace a emoční rovnováhy.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35 % obj.), pelyněk roční nať

Dávkování: 20 kapek 4x denně. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje nebo dobře zapíjet. Referenční hodnota příjmu (80 kapek) obsahuje výluh z 232 mg pelyňku.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C. Doplněk stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Objem

50 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: