Křišťálové levandulové mýdlo s vruty

84.00

Křišťálové mýdlo je ideální pro každodenní hygienu a ošetřování citlivé pokožky. Vůně levandule zpříjemní každou chvilku.
Skladem

Křišťálové mýdlo s vruty Levandule 150 g

Levandule je již od pradávna oblíbená pro své příznivé účinky na náš organismus. Levandulové mýdlo je ideální pro každodenní hygienu a ošetřování citlivé pokožky, nejen čistí, ale i chrání pokožku.

Velmi jemná transparentní křišťálová mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména však pro velmi citlivou a suchou. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování pokožky při mytí.

Firma Procyon (PROCYON-BOTANICO) vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Křišťálová mýdla při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla.

Složení: sodium cocoate, sodium myristate, sodium palmate, sodium stearate, glycerin, sorbitol, cocamidopropyl betaine, edita, aqua, lavandulae flos, citronellol, coumarin, geraniol, limonene, linalool, CL16255, Cl42051

Hmotnost150 g
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: