Sleva!

Křišťálové levandulové mýdlo s vruty

84.00 39.00

Křišťálové mýdlo je ideální pro každodenní hygienu a ošetřování citlivé pokožky. Vůně levandule zpříjemní každou chvilku.
Skladem (9 kusů)

Křišťálové mýdlo s vruty Levandule 150 g

Levandule je již od pradávna oblíbená pro své příznivé účinky na náš organismus. Levandulové mýdlo je ideální pro každodenní hygienu a ošetřování citlivé pokožky, nejen čistí, ale i chrání pokožku.

Velmi jemná transparentní křišťálová mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména však pro velmi citlivou a suchou. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování pokožky při mytí.

Firma Procyon (PROCYON-BOTANICO) vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Křišťálová mýdla při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla.

Složení: sodium cocoate, sodium myristate, sodium palmate, sodium stearate, glycerin, sorbitol, cocamidopropyl betaine, edita, aqua, lavandulae flos, citronellol, coumarin, geraniol, limonene, linalool, CL16255, Cl42051

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Hmotnost150 g
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: