Rakytníkový olej 100%

268.00

100% rakytníkový olej lisovaný za studena se využívá již od dávných dob. Rakytník je významný svým přirozeným obsahem vitamínů, stopových prvků.
Skladem

Rakytník olej 100% 100 ml

Za studena lisovaný

V posledních letech prošel rakytník řešetlákový klinickým testováním v ústavech po celém světě. Závěrem všech studií je skutečnost, že se jedná o bylinku vynikajících vlastností.

100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem vitamínů (je velice bohatý na vitamín C) nenasycených mastných kyselin, stopových prvků a dalších biologicky aktivních látek. Rakytník přispívá k přirozeným obranným reakcím organismu. Příznivě ovlivňuje aktivitu trávicího traktu, povzbuzuje metabolismus. Prospívá kardiovaskulárnímu systému. Přispívá k normálnímu stavu a kvality kůže. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Podrobněji v blogu

Užívá se jak vnitřně, tak i zevně.

Složení: Rakytník řešetlákový 100 % olej ze semen (obsah karotenoidů 180mg/100g) 4,975 ml, D-alfa-tokoferol (vitamin E, antioxidant) 25 mg v  denní dávce 5 ml oleje ( odpovídá  208 % referenční hodnoty příjmu).

Doporučené dávkování: 1 čajová lžička 1 – 3 x za den (tj. 5 – 15 ml)

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem a sálavým teplem! Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Dodavatel

VIRDE spol. s r.o.

Novinky: