Cordyceps tinktura

178.00

Cordyceps sinensis (housenice čínská) se řadí mezi nejcennější houby čínské medicíny. Užívá se ke zlepšení kvality života.
Skladem

Cordyceps tinktura 100 ml

Bylinný lihový extrakt

Cordyceps sinensis (housenice čínská, žezlovka čínská) se řadí mezi nejcennější houby čínské medicíny. Užívá se ke zlepšení kvality života. V tradiční čínské medicíně je používána jako zdroj síly, energie a vitality. Cordyceps je rovněž doporučován při snížené obranyschopnosti, při problémech s potencí a při celé řadě dalších obtíží. Oblíbili si jej také vrcholoví sportovci.

Podrobněji v herbáři

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Cordyceps sinensis (standardizovaný extrakt – 4 g / 100 ml extraktu), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování. Cordyceps jemně ředí krev (pozor při užívání léků k ředění krve).

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

100 ml

Novinky: