Rašelinová dárková sada

367.00

Rašelinové účinky jsou prověřeny staletími. Byla velmi oblíbena v antických dobách, používala se na nejrůznější problémy.
Skladem

Rašelinová dárková sada

Rašelinové účinky jsou prověřeny staletími. Byla velmi oblíbena v antických dobách, používala se na nejrůznější problémy. Využívá se k přípravě koupelí, na zábaly, pro profesionální i domácí použití. Výrobky z rašeliny přispívají k uklidnění a regeneraci. Jedná se o výborný nosič tepla. Sada obsahuje rašelinovou koupel, koupelovou sůl, šumivou kouli a mýdlo.

Rašelinové koupele či zábaly jsou vhodné při potížích pohybového aparátu (svalové únavě, kloubních obtížích atd.), neurologických a civilizačních zátěžích, po úrazech. Je vhodná při kožních problémech. Mají příznivý vliv při pocitech únavy, stresu a napětí, regenerují organismus.

Rašelinová koupel 200 g

Složení: 100% přírodní rašelina dovezená ze slatí severu k nám pro lázeňské účel

Použití: K přípravě teplé lázně: použijte 100 ml rašeliny na cca 15-20 l teplé vody. Optimální doba koupele je 20 min. Poté se opláchněte čistou vodou. Odtok vany je lépe zajistit proti zanesení sítkem. Po koupeli je vhodné strávit cca 15-30 min v suchém zábalu v klidu.

K přípravě zábalu-obkladu: rašelinu naneste v mírné vrstvě na problematické místo. Rašelinu můžete nahřát. Pro zvýšení účinku končetinu zabalte do fólie a do ručníku – vytvořte tak zateplení, ponechte působit 15-30 min. Poté rašelinu omyjte. Obklad či zábal se doporučuje provádět při obtížích nebo pravidelně.

Ruční výroba, vyrobeno v ČR.

Upozornění: chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Koupelová sůl s rašelinou 500 g

V kombinaci s koupelovou solí se její účinky ještě zesilují a koupelová sůl napomáhá vnikání účinných látek do hloubky pokožky.

Složení: natrium chloride, 100% přírodní rašelina dovezená ze slatí severu k nám pro lázeňské účely, naše směs éterických olejů

Použití: rozpusťte cca 3-4 polévkové lžíce soli ve vaně s teplotou příjemnou pro pokožku. Obvyklá délka koupele je cca 20 min.

Ruční výroba, vyrobeno v ČR.

Glycerínové mýdlo s rašelinou 90 g

Glycerínové mýdlo je určeno pro šetrné mytí a hydrataci pokožky. Obsahuje vysoký podíl glycerínu a šetrné mycí látky, které jemně, ale účinně odstraňují povrchové nečistoty z pokožky bez podráždění nebo vysoušení.

Složení: aqua, sodium palmate, sodium cocoate, sodium tallowate, glycerine, pelan extract, parfum

Použití: mýdlo je určeno k denní hygieně, pouze pro vnější použití.

Upozornění: chraňte před slunečním světlem, uchovávejte s v suchu a při teplotě do 25°C

Ruční výroba, vyrobeno v ČR.

Rašelinová šumivá koule do koupele 50 g

Použití: vložte do připravené lázně (alespoň 40 l vody ve vaně o požadované teplotě). Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní aroma éterického oleje a příjemně koupel provoní.

Obsažený olivový olej pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Obsažená přírodní kyselina citrónová působí mírně dezinfekčně.

Složení: Natrium Hydrogen Carbonicum, Olea Europea, Citric Acid, Glycerin, Pelan Extract, Parfum

Rozměry29 x 20 x 5 cm
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: