Bylinky na pleť ve směsi B. Jukla Puberta

79.00

Bylinná směs je močopudná, čistí pleť, posiluje játra, je výborná při kožních problémech. Příznivě ovlivňují hormonální rovnováhu.

Není skladem

Bylinná směs Puberta (původní název Akné)

Akné (česky trudovitost) je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže, které postihuje různé věkové skupiny. Obecně známou příčinou vzniku kožního defektu jsou záněty vývodů mazových žláz. Tradiční čínská medicína se na tento problém dívá jako na nerovnováhu celého těla, která může být způsobena nejrůznějšími příčinami – problémy ledvin, zažívacími potížemi atd). Akné se vyskytuje především na kůži s nejvyšší hustotou folikulů, tedy na obličeji, ramenou, hrudi a zádech. V průběhu historie se používaly právě bylinky na zahojení akné.

Bylinná směs je výborná při kožních problémech. Podporuje metabolismus, trávení a příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu. Má močopudný efekt.

Složení: čekanka, meduňka, pampeliška, kopřiva, měsíček.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: