Vrbovka extrakt (tobolky)

198.00

Aktivní látky vrbovky napomáhají k udržení správné funkce prostaty a dolních močových cest. Přispívá k relaxaci a duševní a fyzické pohodě.
Skladem

Vrbovka tobolky (bylinný extrakt)

Epilobium sp., doplněk stravy

Aktivní látky vrbovky napomáhají k udržení správné funkce prostaty a dolních močových cest. Přispívá k relaxaci a duševní a fyzické pohodě. Je to antioxidant a chrání buňky a tkáně před oxidativním poškozením. Pokud nefunguje prostata správně, objeví se celá řada nepříznivých klinických projevů (nucení k močení, úniky moči, onkologické problémy a další). Tradiční čínská medicína doporučuje pravidelné užívání vrbovky od 40. roku jako prevenci nádorů a zánětů prostaty.

Složení: Vrbovka (Epilobium parviflorum) standardizovaný extrakt z celé rostliny, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina)

Doporučené dávkování: 1 – 2 tobolky denně. Dostatečně zapijte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Podávejte v jedné fázi 6 týdnů.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Ukládat mimo dosah dětí!

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Množství:

60 tobolek

Novinky: