Konopný olej 100%

168.00

100% čistý, za studena lisovaný olej z konopných semen patří pro své cenné nutriční hodnoty k historicky těm nejdéle používaným olejům.
Skladem

Kategorie: Štítky: ,

Konopný olej 100%

100% čistý, za studena lisovaný olej z konopných semen patří pro své cenné nutriční hodnoty k historicky těm nejdéle používaným olejům. V nezměněném stavu si zachovává své hlavní účinné složení a vyniká zejména vysokým obsahem biologicky aktivní látky – omega-3 nenasycené kyseliny alfa-linolenové.

Konopný olej podporuje funkci kardiovaskulárního systému, imunitu a metabolismus. Přispívá k normálnímu stavu svalů a kloubů.

Je velmi vhodný zejména pro studenou kuchyni a rovněž pro samostatné užívání. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Podrobněji v herbáři

Složení: konopí seté (cannabis sativa) 100% olej 99,5 ml (obsah kyseliny alfa-linolenové 15g/100g), alfa-tokoferol 500 mg (vitamin E) ve 100 ml výrobku. Dávka 10 ml oleje obsahuje 50 mg vitaminu E, tj. 417% referenční hodnoty příjmu.

Doporučené dávkování: 1-2 polévkové lžíce (10-20 ml) za den.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Chraňte před přímým slunečním světlem! Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 stupňů Celsia. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

VIRDE spol. s r.o.

Objem

200 ml

Novinky: