Brusinkový sirup

98.00

Brusinkový sirup obsahuje řadu významných látek. Podporuje imunitní systém.
Skladem

Brusinkový sirup 320 g

Brusinka je bohatá na celou řadu prospěšných látek včetně vitamínů C a A a organických kyselin. Je zdrojem antioxidantů, které přispívají k ochraně buňky před volnými radikály a oxidačním stresem. Již od dávných dob se používá pro podporu správné funkce močových cest, cév a imunitního systému.

Brusinkový sirup též obsahuje ibišek, který je znám pro obsah ovocných kyselin a vitamínu C. Též pomáhá chránit před oxidativním stresem, podporuje imunitní a dýchací systém. Přispívá ke správné funkci cévního systému.

Složení: invertní fruktózový sirup, brusinka (Vaccinium Vitis-idaea) plod a list extrakt – 10 % sušiny, ibišek (Hibiscus species) zahuštěný extrakt – 10 % sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Hodnota glykemického indexu u našich fruktózových sirupů je přibližně 25 na 100 ml.

Doporučené dávkování: Dospělý a děti od 12 let 10 – 15 ml 3 x denně. Děti od 3 let do 12 let 2-3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Nepodávejte dlouhodobě.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Hmotnost320 g
Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: