Síra set

179.00

Síra byla již od dávných dob používána na nejrůznější kožní potíže. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: sírová mast a mýdlo.
Skladem

Kategorie:

Síra set

Síra byla již od dávných dob používána na nejrůznější kožní potíže. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: sírová mast a mýdlo.

Sírová mast 50 ml

Mast se sírou se používá na kůži se zánětlivými, ekzémovými projevy. Je vhodná na plísně, mykózy, nadměrné pocení nohou, bradavice, svrab. Lze ji použít i u těhotných, kojících matek a dětí.

Použití: Mast se aplikuje na postižená místa po koupeli rovnoměrně do suché kůže těla, i na obličeji, a to i u dětí.

U svrabu se mast natírá po celém těle po 3 dny a teprve 4. den se pacient vykoupe a převlékne. Po 3 denní přestávce se kůra opakuje až do úplného zmizení příznaků. Použité spodní a ložní prádlo vyperte na min. 60°C, vyžehlete a 3 dny nepoužívejte. Ostatní prádlo či obuv nepoužívejte alespoň 5 dní (déle parazité svrabu mimo kůži nepřežijí). I po přeléčení sírovou mastí může nějakou dobu přetrvávat svědění, ale nesmí se tvořit nové pupínky. Příznaky do několika dní samy odezní. Kůži poté promazávejte běžnými tělovými mléky nebo přípravky na snížení pocitu svědění.

Složení: ambiderman, síra, olivový olej.

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP. Objem 50 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Záruční doba je uvedena u každého výrobku.

Sírové mýdlo 200 g

Čistě přírodní mýdlo s obsahem 10% sirných květů přispívá ke zmírnění symptomů akné, lupénky a ekzémů. Napomáhá k potlačení různých plísňových onemocnění, je vhodné též pro mastnou pleť.

Jedná se o čistě přírodní rostlinné mýdlo na bázi palmového a kokosového oleje, s 10% sirných květů BP (British Pharmacopoeia), obohacené o bambucké máslo, vitamín E a různé účinné látky.

Složení: palmový olej, sodná sůl, voda, glycerin, 10% květy síry BP, vitamin E, chlorid sodný – sůl, terasodium editronate – kyselina tetraoctová.

Země původu: Velká Británie

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Christina May Ltd. (Velká Británie)

Novinky: