Síra set

184.00289.00

Síra byla již od dávných dob používána na nejrůznější kožní potíže. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: sírová mast a mýdlo.
Skladem

Kategorie:

Síra set

Síra byla již od dávných dob používána na nejrůznější kožní potíže. Set obsahuje produkty, které jsou baleny zvlášť:

Možnosti:

-sírová mast a mýdlo

-sírová mast, mýdlo a šampon

 

Sírová mast 50 ml

Mast se sírou se používá na kůži se zánětlivými, ekzémovými projevy. Je vhodná na plísně, mykózy, nadměrné pocení nohou, bradavice, svrab. Lze ji použít i u těhotných, kojících matek a dětí.

Použití: Mast se aplikuje na postižená místa po koupeli rovnoměrně do suché kůže těla, i na obličeji, a to i u dětí.

U svrabu se mast natírá po celém těle po 3 dny a teprve 4. den se pacient vykoupe a převlékne. Po 3 denní přestávce se kůra opakuje až do úplného zmizení příznaků. Použité spodní a ložní prádlo vyperte na min. 60°C, vyžehlete a 3 dny nepoužívejte. Ostatní prádlo či obuv nepoužívejte alespoň 5 dní (déle parazité svrabu mimo kůži nepřežijí). I po přeléčení sírovou mastí může nějakou dobu přetrvávat svědění, ale nesmí se tvořit nové pupínky. Příznaky do několika dní samy odezní. Kůži poté promazávejte běžnými tělovými mléky nebo přípravky na snížení pocitu svědění.

Složení: ambiderman, síra, olivový olej.

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP. Objem 50 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Záruční doba je uvedena u každého výrobku.

Mýdlo Síra SulfaDerm 90 g

Sírové mýdlo účinně zbavuje pleť nečistot, čistí do hloubky a zanechává pokožku přirozeně jemnou. Obsažená síra omezuje tvorbu kožního mazu, uvolňuje a čistí pleťové póry a snižuje tvorbu komedonů (černé tečky na pleti). Mýdlo nenarušuje vlhkost pleti a udržuje její rovnováhu.

Složení: Účinnými látkami jsou sulfur, Sodium Palmate, glycerin.

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Sulfur, Sodium Lauryl Sulfate, Glyceryl Stearate, Aqua, Cocamide Mea, Tetrasodium Edta, Sodium Hydroxide, Sodium Carbonate.

Použití: Pokožku mýdlem jemně omyjte a poté opláchněte. Pro zvýšení účinku můžete nechat několik minut působit a pak teprve opláchnout. Chraňte oči a sliznice! V případě podráždění pokožky aplikaci přerušte a pokožku opláchněte pod tekoucí vodou.

Šampon se sírou SulfaDerm 100 ml

Sírový šampon je vhodný pro nadměrně se mastící pokožku. Má rovněž příznivý vliv na svědící pokožku hlavy a tvorbu lupů. Napomáhá odstraňovat mastnotu kůže a čistí póry. Je k pleti velmi šetrný, nenarušuje vlhkost ani rovnováhu pokožky, je vhodný pro časté použití. SulfaDerm šampon obsahuje šetrné mycí složky, pH je upraveno na hodnotu příznivou pro kůži a vlasy.

Návod: šampon aplikujeme 2x, podruhé necháme několik minut působit a poté důkladně opláchneme.  Před použitím protřepejte!

Účinná látka: Sulfur

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Müller

Novinky: