Prostata set

174.00203.00

Bylinky se již od dávných dob používají pro podporu funkce a zdraví prostaty.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Prostata set

Bylinky se již od dávných dob používají pro podporu funkce a zdraví prostaty. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: tinktura Prostata a vrbovka (sypaný či porcovaný).

Prostata tinktura 50 ml

Doplněk stravy

Bylinný komplex udržuje správnou funkci prostaty a dolních močových cest. Bylinný komplex se doporučuje pro normální funkci prostaty, močové soustavy a reprodukčního systému.

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Serenoa plazivá (Serenoa repens) standardizovaný extrakt, Vrbovka (Epilobium sp.) standardizovaný extrakt, Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt, Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) nať

Doporučené dávkování: 2 – 4 ml (30 – 60 kapek) denně. Podávejte v jedné fázi 6 týdnů. Takto postupujte 2 x ročně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Ukládat mimo dosah dětí!

Vrbovka sypaný 100 g

Podrobněji v herbáři

Latinský název: Herba epilobii parviflor.

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Vrbovka porcovaný 20×1,5g

Složení: Epilobium parviflorum herba.

Návod: 2 sáčky přelít 0,6 l vařící vody, vyluhovat 20 min popíjet 1 x denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: