Prostata set

137.00163.00

Bylinky se již od dávných dob používají pro podporu funkce a zdraví prostaty. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť čaj a tinkturu.
Skladem

Zrušit
Kategorie:

Prostata set

Bylinky se již od dávných dob používají pro podporu funkce a zdraví prostaty. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: tinktura Vrbovka a bylinný čaj (sypaný či porcovaný).

Tinktura Vrbovka 50 ml Topvet

Bylinný lihový extrakt

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), vrbovka (Epilobium sp.) standardizovaný extrakt – 5 g / 100 ml extraktu, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování. Podávejte v jedné fázi 5–6 dní, pak přerušte na 2 dny. Takto postupujte 5–6 týdnů. Podávejte 20 minut před jídlem.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Obsah: 50 ml

Bylinná směs PROSTATA sypaný 100 g

Složení: hluchavka, zlatobýl, vřes, bříza, vrbovka, komonice srdečník, jmelí.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Čaj Prostat tea porcovaný 20×1,5 g

Čaj se skládá ze 7 ověřených bylin. Vrbovka přispívá ke správné činnosti prostaty, udržuje dolní močové cesty ve zdravém stavu a napomáhá celkové fyzické i psychické pohodě. Zlatobýl s přesličkou se podílí na zdravém fungování močové soustavy.

Složení: jahodník list, vřes květ, rybíz černý list, zlatobýl nať, brusinka list, vrbovka malokvětá nať (5 %), přeslička nať

Příprava: 1 nálevový sáček přelít 0,25 l vroucí vody, přikrýt a nechat 15 min vylouhovat. Užívá se 2-3 šálky denně. Po 6 týdnech je vhodné udělat přestávku na 14 dní.

Tip: je též vhodné nezapomínat na zdravé stravování, dostatek tekutin a pohybu.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: