Solný nahřívací polštářek

150.00

Solný polštářek se používá k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach. Nahřátá sůl má blahodárné účinky.
Skladem

Solný nahřívací polštářek 21×21

Ruční práce

Solný nahřívací polštářek se používá k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach. Nahřátá sůl má blahodárné účinky na aplikované místo.

Polštářek se doporučuje na:

– klouby

– záda

– svaly

– průdušky

– močový měchýř nebo ledviny

Polštářek lze nahřívat suché pánvi, topení nebo v mikrovlnné troubě (cca 1 min). Polštář nesmí být horký, ale jen příjemně teplý (lze jej obalit ručníkem nebo šátkem, aby teplo vydrželo déle). Pozor! – přikládejte opatrně dle teploty polštářku. Pokožka je na různých místech těla odlišně citlivá. Nejprve můžete přiložit přes oblečení a po zchladnutí přímo na kůži.

Upozornění: Při objednaní 1 a více polštářků vyžadujeme platbu předem. Abychom zaručili maximální čerstvost dodaných polštářků, vyrábíme je až na základě objednávky. Doba dodání objednávky se může zpozdit o 1-2 dny.

Složení: sodium chloride, dry herbs. Polštářek je vyrobený ze 100% bavlny, vzor polštářku se může lišit. Prát lze pouze povlak.

Vnitřní polštářek: 100% bavlna + sůl – nelze prát

Vnější povlak: 100% bavlna, zapínání překladem, bez zipu – možné prát na 40°C.

Další informace: Polštářky jsou vytvářeny vždy na zakázku, tak aby byla zajištěna maximální čerstvost obsažených sušených bylinek. Udržujte v suchu!

Rozměry21 x 21 cm
Dodavatel

Bylinky21.eu

Novinky: