Slézová mast

115.00

Slézová mast se doporučuje při ekzémech na těle i v obličeji, atopickém ekzému, hrubé pleti. Podporuje hojení drobných ran, má zklidňující a protizánětlivé účinky.
Skladem

Slézová mast 50 ml

Sléz je využíván už od starověku hlavně pro vysoký obsah slizu, tříslovin, flavonoidů, karotenů a organických kyselin.

V lidovém léčitelství se používá při dýchacích problémech (bolestivém, suchém a dráždivém kašli) a problémech trávicího traktu. Působí protizánětlivě, rozpouští hleny, je mírně projímavý. Působení je mírné, proto je vhodný i pro děti. Prozatím u slézu lesního nebyly popsány žádné interakce, kontraindikace ani nežádoucí účinky.

Slézová mast se doporučuje při ekzémech na těle i v obličeji, atopickém ekzému, hrubé pleti. Podporuje hojení drobných ran, má zklidňující a protizánětlivé účinky. Mast ze slezu snižuje svědění, zmírňuje kruhy pod očima nebo kolem očí. Doporučuje se i při pásovém oparu.

Podrobněji v herbáři

Složení: vazelína, ambiderman, neoaquasorb, destilovaná voda, slézový olej

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP. Objem 50 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Záruční doba je uvedena u každého výrobku.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

50 ml

Novinky: