OrthoHerba gel (klouby, svaly, šlachy)

112.00

OrthoHerba gel je speciálně vyvinutý komplex 10 aktivních látek s vysokým obsahem MSM, glukosamin sulfátu, boswellie. Používá se na klouby, svaly, páteř.
Skladem

OrthoHerba gel – MSM, glukosamin, boswellie 150 ml

Originální receptura

OrthoHerba gel je speciálně vyvinutý komplex 10 aktivních látek s vysokým obsahem MSM, glukosamin sulfátu, boswellie a dalších extraktů z rostlin jako je např. harpago, kostival, meduňka a další.

Aplikuje se v oblasti namáhaných, bolavých a unavených kloubů, páteře, šlach a svalů. OrthoHerba gel je vhodný i v oblasti kloubů postižených artrózou. Lehce se roztírá, vstřebává a má příjemný chladivý efekt.

Návod: 2–3× denně vmasírujte přiměřené množství gelu do kůže v oblasti kloubů a páteře.

Složení: Aqua, Alcohol Denat., Sodium Acrylates Copolymer, Dimethyl Sulfone, Glucosamine Sulfate, Harpagophytum Procumbens Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Boswellia Serrata Extract, Menthol, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerin, Melissa Officinalis Stem Extract, Juniperus Communis Fruit Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Lecithin, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, D-Limonene.

Informace pro alergiky: Bez parfémů a barviv.

Upozornění: Přípravek je určený pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikujte na porušenou pokožku (oděrky, otevřené rány). Zabraňte kontaktu s oční sliznicí. Není vhodné pro děti a osoby mladší 18 let.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě od +5 do +25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Objem

150 ml

Dodavatel

MedPharma

Novinky: