Mast z konopí

138.00

Konopný olej je vhodný k péči o kůži při některých formách ekzémů, lupénku. Konopný olej udržuje pleť vláčnou, hladkou a elastickou.
Skladem

Konopná mast 50 ml

Konopná mast se vyznačuje výbornými zvláčňujícími a promašťujícími účinky, proto se hodí k péči o výrazně suchou pokožku. Obsažené účinné látky podporují přirozenou regenerační schopnost pokožky, obnovují hydrataci a omezují tvorbu suchých a drsných míst. Konopný olej udržuje pleť vláčnou, hladkou a elastickou. Konopná mast tak zmírňuje napětí pokožky a její nepříjemné svědění, protože dokáže proniknout do všech vrstev kůže. Konopná mast výborně poslouží při ekzému nebo psoriáze – použitý konopný olej blahodárně působí a napomáhá ochránit pokožku před vnějšími vlivy.

Základem masti je kvalitní konopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil), který se získává ze semínek konopí setého (Cannabis Sativa L.). Konopný olej je cenný pro svůj vysoký obsah esenciálních mastných kyselin a jejich účinky posilují obsažené vitamíny. Aktivní látky z rostliny jsou svými účinky na kůži natolik výjimečné, že se jimi v současné době intenzivně zabývá moderní medicína.

Podrobněji v herbáři

Použití: Jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

50 ml

Novinky: