Lymforegen gel (lymfa)

98.00138.00

Gel stimuluje lymfatický systém, podporuje detoxikaci, používá se na syndrom „těžkých nohou,“ urychluje regeneraci, zmírňuje otoky.
Skladem

Lymforegen masážní gel 250 ml

Otoky, těžké nohy, detoxikace, lymfatický systém

Masážní lymfodrenážní gel obsahuje řadu významných biologicky aktivních látek, rostlinných extraktů a silic. Účinnými složkami jsou aescin, aesculin, helenin, flavonoidní glykosidy, třísla a celá řada dalších. Společně stimulují lymfatický systém v kůži. Přípravek urychluje regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Snižuje otoky a je vhodný při syndromu tzv. „těžkých nohou.“ Podporuje čištění pokožky.

Použití: gel aplikujeme na cílovou oblast několikrát denně. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na cílovou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci gelu nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke zcitlivění pokožky na sluneční záření.

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. Při zvýšené náchylnosti k alergiím je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Juniperus Communis Oil, Rutin, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Menthol, Mentha Piperita Oil, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Equisetum Arvense Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Urtica Dioica  Extract, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Pheno­xyethanol, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, D-limonene, Linalool, Citral

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci a chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění:  Gel nikdy neaplikujeme na sliznice a otevřené rány! Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Nepoužívat pro děti do 3 let. Originální receptura.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: