Heřmánková mast

76.00

Hojivá mast z heřmánku se tradičně používá na nejrůznější kožní problémy a je vhodná i pro děti. Pečuje a regeneruje kůži.
Skladem

Heřmánková mast 75 ml

Heřmánek si získal oblibu již v antických dobách a hojně se užíval při péči o pokožku (zklidnění a regenerace). Bylina je bohatá na azuleny, bisabololy a polyfenoly.

Mast obsahuje extrakt heřmánku lékařského, aloe vera, bisabololu, mandlového oleje, esenciálního oleje levandule lékařské, vitaminu E a betakarotenu. Vysoký a vyvážený poměr aktivních látek udržuje pokožku hebkou a jemnou. Mandlový olej ji dobře promastí, aloe vera zajistí dokonalou hydrataci. Mast se dobře vstřebává a je vhodná i pro podrážděnou pokožku.

Bez parfémů a barviv.

Složení: Petrolatum, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Chamomilla Recutita Extract, Beta-Carotene, Zea Mays Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Aloe Ferox Leaf Extract, Bisabolol, Lavandula Angustifolia Oil, Linalool, Limonene.

Způsob použití: Aplikujte na cílové místo několikrát denně.

Upozornění: Určeno pro zevní použití. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Dodavatel

MedPharma, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: