Mandlový olej se skořicí a hřebíčkem

198.00

Wellness mandlový olej se skořicí a hřebíčkem je vhodný na celulitidu, strie a pro krásu. Směs má povzbuzující účinky při tělesné únavě a vyčerpanosti.
Skladem

Skořice a hřebíček v mandlovém oleji 200 ml

Wellness olej s vysokým obsahem rostlinných silic je vhodný na celulitidu, strie a pro krásu. Směs má povzbuzující účinky při tělesné únavě a vyčerpanosti. V čínské medicíně je hřebíček s oblibou používán pro své afrodiziakální účinky. Směs velice jemně a příjemně prohřívá. Pokožka bude po použití této bylinné kompozice dokonale vyživená.

Výrobek je bez konzervačních látek a je vhodný pro každý typ pleti.

Použití: Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku nebo přibližně 5 ml do koupele. Olej je vhodný rovněž k relaxačním, sportovním a aromaterapeutickým masážím. Receptura neobsahuje látky se zvýšenou pěnivostí, proto je možné olej použít také do vířivých van.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

200 ml

Novinky: