Sleva!

Mandlový olej se skořicí a hřebíčkem

218.00 208.00

Wellness mandlový olej se skořicí a hřebíčkem je vhodný na celulitidu, strie a pro krásu. Směs má povzbuzující účinky při tělesné únavě a vyčerpanosti.
Skladem
Datum spotřeby: 01.09.2024

Skořice a hřebíček v mandlovém oleji 200 ml

Wellness olej s vysokým obsahem rostlinných silic je vhodný na celulitidu, strie a pro krásu. Směs má povzbuzující účinky při tělesné únavě a vyčerpanosti. V čínské medicíně je hřebíček s oblibou používán pro své afrodiziakální účinky. Směs velice jemně a příjemně prohřívá. Pokožka bude po použití této bylinné kompozice dokonale vyživená.

Výrobek je bez konzervačních látek a je vhodný pro každý typ pleti.

Použití: Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku nebo přibližně 5 ml do koupele. Olej je vhodný rovněž k relaxačním, sportovním a aromaterapeutickým masážím. Receptura neobsahuje látky se zvýšenou pěnivostí, proto je možné olej použít také do vířivých van.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

200 ml

Novinky: