Sleva!

Tinktura echinacea (imunita)

95.00198.00

Echinacea purpurea (Třapatka nachová) je též známá pod názvem rudbekie. Podporuje imunitu a zdraví dýchacích cest.
Skladem

Tinktura z echinacei (Rudbeckie, třapatka)

Echinacea purpurea (Třapatka nachová) je též známá pod názvem rudbekie. Podporuje imunitu a zdraví dýchacích cest. Obsahuje řadu významných látek.

Podrobněji v herbáři

Tinktura Echinacea 50 ml Dr. Popov

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk 35 % obj.), třapatka nať a kořen

Doporučené dávkování a způsob užití: 3x denně užívejte 10 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Referenční hodnota příjmu (30 kapek) obsahuje extrakt z 87 mg echinacey.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Echinacea bezlihová tinktura 100 ml

Složení: Glycerin, voda, Třapatka nachová (Echinacea purpurea) standardizovaný extrakt z celé rostliny (polyfenoly 4 %).

1 dávka (1 – 2 ml): 100 – 200 mg Echinacea standardizovaný extrakt z celé rostliny (4 %)

Doporučené dávkování: 3 x denně 15–30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Podávejte v jedné fázi 5–6 dnů, pak přerušte na 2 dny. Takto postupujte 5–6 týdnů.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. 100 % vegan

Země původu: Česká republika

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Dr. Popov, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: