Sleva!

Tinktura echinacea (imunita)

59.00105.00

Echinacea purpurea (Třapatka nachová) se v průběhu historie používala hlavně na imunitu, ale i oběhovou soustavu, močové cesty.
Skladem

Tinktura z echinacei (Rudbeckie, třapatka)

Echinacea purpurea (Třapatka nachová) je též známá pod názvem rudbekie. Echinacea je známá svými pozitivními účinky na naši imunitu, kterou přirozeně podporuje. Zároveň pomáhá udržet zdravé horní dýchací cesty. Obsahuje řadu významných látek a užívá se nejen vnitřně, ale i zevně.

Tinktura Echinacea 50 ml Dr. Popov

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk 35 % obj.), třapatka nať a kořen

Doporučené dávkování a způsob užití: 3x denně užívejte 10 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Referenční hodnota příjmu (30 kapek) obsahuje extrakt z 87 mg echinacey.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Tinktura Třapatka 30 ml B. Jukl D3

Složení: lihovodný roztok extraktu třapatky nachové, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×8 kapek denně po jídle (lahvička cca na 24 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml, 50 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov

Novinky: