Sleva!

Perilla křovitá kapky

65.00 59.00

Perilla křovitá je bylina původem z Číny a v průběhu historie se využívala na dýchací a trávicí soustavu.
Skladem
Datum spotřeby: 20.10.2024

Bylinné kapky PERILLA KŘOVITÁ (D3)

Perilla křovitá je rostlina původem z Číny a Indie, kde se vyskytuje ve výškách asi 1 200 m. Pěstují se především dva druhy: perila křovitá (Perilla frutescens, někdy také uváděná jako Mentha perilloides) a perila kadeřavá (Perilla crispa). Oba dorůstají výšky přibližně jednoho metru, listy připomínají „nablýskanou hluchavku“, květy jsou nenápadné, fialové. Perilla má zajímavou chuť a kořenitou vůni, takže se užívá i v kuchyni při přípravě masa a některých nápojů (smoothie). Bylina se již celá staletí používá v čínské medicíně buď sama, nebo v kombinaci s dalšími bylinami. Využívala se pro podporu správné funkce trávicí a dýchací soustavy.

Složení: lihovodný roztok extraktu perilly křovité, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 5x 9 kapek denně po jídle (lahvička cca na 13 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: