Sleva!

Kapky Při Hubnutí

109.00 99.00

Zdravé hubnutí lze podpořit i bylinami.
Skladem (1 kus)
Datum spotřeby: 31.12.2025

Bylinné kapky Při Hubnutí

Zdravé hubnutí lze podpořit i bylinami.

V těchto originálních bylinných kapkách je kombinace bylin, které se ve svých účincích doplňují. Zelený čaj, chilli a pýr jsou tu také pro kontrolu tělesné hmotnosti, pýr navíc podporuje zdravé trávení. Zelené maté slouží k celkovému osvěžení, přispívá k normálnímu metabolismu tuků v těle. Součástí tinktury jsou i bylinky (např. garcinie), které přispívají k navození pocitu sytosti.

Zároveň se doporučuje dostatek přirozeného pohybu (např. chůze či pomalé cviky) a vhodný a zdravý jídelníček.

Složení: Voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), pýr oddenek, maté zelené list, pampeliška list, zelený čaj list, svízel nať, tužebník nať, garcinia cambogia extrakt, tymián nať, kukuřice čnělky, chilli.

100 g výrobku obsahuje extrakt z á 2,33 g pýru, maté a zeleného čaje a 1,16 g extraktu z garcinie.

Doporučené dávkování a způsob užití: 3x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje po 77 mg z pýru, maté a zeleného čaje a 38 mg extraktu z garcinie.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: