Sleva!

Čistící kapky

109.00 99.00

Kapky na čištění organismu obsahují pampelišku a kopřivu, které se již po staletí používají pro podporu přirozené detoxikace organismu.
Skladem (1 kus)
Datum spotřeby: 31.12.2024

Kapky na čištění organismu 50 ml

Originální bylinné kapky Dr. Popova obsahují pampelišku a extrakt z aloe, které se již po staletí používají pro podporu přirozené detoxikace organismu. V bylinné tinktuře je též obsažena kopřiva, která přispívá k normálnímu hospodaření vody v organismu a celkovému osvěžení.

Složení: Voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), pampeliška list, kopřiva nať, vřes nať, čekanka nať, sporýš nať, truskavec nať, červená řepa kořen, aloe vera extrakt.

100 g výrobku obsahuje extrakt z 2,33 g pampelišky a kopřivy a 0,17 g extraktu z aloe.

Doporučené dávkování a způsob užití: 3x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 70 mg pampelišky a kopřivy a 5 mg extraktu z aloe.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Dr. Popov

Objem

50 ml

Novinky: