Kapky lichořeřišnice

62.0099.00

Lichořeřišnice se využívá na močové cesty, močový měchýř a dýchací cesty.
Skladem

Lichořeřišnice tinktura

Lichořeřišnice si získala pro své účinky oblibu již v dávných dobách. Přispívá k udržení normální funkce močových cest a močového měchýře. Využívá se též na dýchací cesty. Její včasné nasazení může vyřešit problém již v začátku. Je výborná i jako prevence.

Podrobněji v herbáři

Lichořeřišnice tinktura D4 30 ml B. Jukl

Složení: lihovodný roztok extraktu lichořeřišnice, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D4

Kapky lichořeřišnice začínají působit přibližně po 2 hodinách od požití, maximální účinek mají po 9 hodinách a zhruba po 16 hodinách jejich účinek mizí. Pro rovnoměrný účinek proto dodržujte rozdělení denní dávky do 3 dílčích dávek, jak je určeno v dávkování.

Dávkování: 3×10 kapek denně po jídle (lahvička cca na 21 dní)

Balení: kapací lahvička 30 ml

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Lichořeřišnice tinktura 50 ml Dr. Popov

Složení: Voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), lichořeřišnice větší (10%).

Doporučené dávkování a způsob užití: 2-3x denně užívat 25 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Maximální doporučená denní dávka (75 kapek) obsahuje extrakt z 63 mg lichořeřišnice.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Objem: 50 ml

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov

Objem

30 ml, 50 ml

Novinky: