Sleva!

Kokosový olej za studena lisovaný

149.00 109.00

BIO Kokosový olej za studena lisovaný značky Saloos má velmi široké spektrum využití. Používá se nejen pro péči o pokožku celého těla i vlasy, ale též se hojně využívá v kuchyni při přípravě jídel.
Skladem (datum spotřeby: 8/2018)
DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

100% BIO Kokosový olej za studena lisovaný 125 ml

Kokosový olej značky Saloos má velmi široké spektrum využití. Používá se pro péči o pokožku celého těla i vlasy. Kůži hydratuje, chrání a vyživuje. Má optimální složení mastných kyselin a je ideálním přípravkem na vysušenou a namáhanou pokožku. Užívá se pro odlíčení a vyčistění pleti. Je vhodný i jako zklidňující péče po opalování nebo po holení. Mimo to se využívá také pro bělení zubů či jako přírodní antiperspirant.

Působí antibakteriálně a antimykoticky, používá se proto na mykózy či jiné kožní problémy. Kokosový olej je velice dobře snášen, proto se používá i na citlivou či reaktivní pokožku. Dokáže účinně zmírnit podráždění a je vhodný také pro děti.

Olej se též hojně využívá v kuchyni při vaření, pečení, smažení a přípravě studených jídel. Při vnitřním užití je vynikající jako podpůrný prostředek proti kvasinkovým onemocněním. Uplatňuje se i při redukčních dietách. Je stabilní při vysokých teplotách a díky tomu je vhodný ke smažení i pečení. Olej se též doporučuje užívat při kojení, jelikož zkvalitňuje mateřské mléko.

Složení: 100% kokosový olej

Bez parabenů a parfemace

Upozornění: Kokosový olej je komedogenní, nepoužívejte jej proto na pokožku obličeje. Pokud si s kokosovým olejem odličujete pleť, vždy olej smyjte vodou.

Další informace

Objem

125 ml

Výrobce

Saloos

Nejpopulárnější produkty: