Bylinky na nadledvinky ve směsi B. Jukla

75.00

Bylinky na nadledvinky v této směsi tento orgán čistí a podporují. Bylinný čaj působí protizánětlivě, podporuje látkovou výměnu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj na nadledviny

Nadledviny produkují pohlavní hormony, kortikosteroidy a stresové hormony. Bylinky na nadledvinky v této směsi tento orgán čistí a podporují. Bylinný čaj je vhodný na ekzémy, kožní vyrážky a sennou rýmu. Působí protizánětlivě, podporuje látkovou výměnu. Pomáhá při chronickém onemocnění ledvin – ledviny detoxikuje a posiluje.

Složení: dobromysl, kopřiva, zlatobýl, jehlice, svízel.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy  – neslouží jako náhrada pestré stravy. Směs se využívá v lidovém léčitelství.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: