Bylinky na dnu ve směsi B. Jukla Palcový kloub

75.00

Bříza, jehlice a zlatobýl se již od dávných dob používaly pro detoxikaci a správnou funkci vylučování škodlivin z organismu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj Palcový kloub (původní název DNA)

Dna (při postižení palce u nohy se označuje jako podagra) je onemocnění, které je způsobené zvýšenou hladinou kyseliny močové v krvi. Kyselina močová následně krystalizuje a vzniklé krystalky se ukládají v kloubech, šlachách a tkáních. Mezi charakteristické symptomy patří opakované akutní záněty kloubu. V lidovém léčitelství se již od dávných dob používaly různé bylinky na dnu.

Bříza, jehlice a zlatobýl přispívají k detoxikaci a správné funkci vylučování škodlivin z organismu. Směs se pije i jako prevence. Doporučuje se doplnit čajem na podporu jater a tabletami FYROSAN JÁTRA.

Složení: pampeliška, kopřiva, bříza, truskavec, zlatobýl, tužebník, jehlice.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: