Bylinky na bolest zad ve směsi B. Jukla Záda-BZ

75.00

Čaj je směsí vhodně namíchaných bylinek, které přispívají k normálnímu stavu kostí a kloubů, svalů.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj Záda-BZ (původní název Bolesti zad)

Bolesti zad v dnešní době trápí mnohé a příčin tohoto neduhu může být celá řada. V lidovém léčitelství se již od dávných dob používala řada bylinek na bolest zad.

Směs se představuje vhodně namíchané bylinky, které přispívají k normálnímu stavu kostí a kloubů, svalů. Bylinky jako je třezalka či vřes se již od dávných dob používají pro tyto účely.

Složení čaje na bolesti zad: kopřiva, vřes, truskavec, komonice, puškvorec, třezalka, řebříček, tužebník.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: