Levandulová silice

114.00

Silice z levandule má uklidňující účinky, působí antidepresivně, projasňuje myšlenky. Používá se při masážích nebo v aromaterapii.
Skladem

Kategorie: Štítek:
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Levandule silice 10 ml

Lavandula officinalis

Levandulový esenciální olej si získal oblibu ještě v antické době. Silice z levandule má uklidňující účinky, působí antidepresivně, projasňuje myšlenky. Tato koncentrovaná, čistá přírodní silice je určená pro aromaterapii. V lidovém léčitelství se též používala při bolestech hlavy a únavě, při nespavosti. Přispívá k urychlení hojení kožních buněk při spáleninách a drobných poraněních, k desinfekci a regeneraci. Odpuzuje hmyz a používá se jako přírodní repelent. Je vhodná i do koupele, jelikož napomáhá uvolnění a odstraňuje psychickou i fyzickou únavu. Používejte při svalových a revmatických potížích.

Aromaterapie má bohatou a dlouhodobou tradici. Čich je první ze smyslů, které člověk po narození používá k seznámení s okolním prostředím. Vůně v nás spouští celou řadu emocionálních reakcí. Otisk vůní se ukládá do paměti pevněji než tvar nebo název rostliny.

Návod: Aplikujte pár kapek do aromalamp, přímo do koupele nebo do masážní emulze, k inhalaci

TIP! Vyzkoušejte u neklidných nebo špatně usínajících dětí nakapat 2-3 kapky přímo do jejich pokoje.

Upozornění: Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Není vhodné pro děti do 3 let. Neaplikujte na sliznice!

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

10 ml

Novinky: