Levandulová silice

100.00

Silice z levandule má uklidňující účinky, působí antidepresivně, projasňuje myšlenky. Používá se při masážích nebo v aromaterapii.
Skladem

Kategorie: Štítek:
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Levandule silice 10 ml

Levandulová silice si získala oblibu ještě v antické době. Má uklidňující účinky, působí antidepresivně, projasňuje myšlenky. Tato koncentrovaná, čistá přírodní silice je určená pro aromaterapii. V lidovém léčitelství se též používala při bolestech hlavy a únavě, při nespavosti. Odpuzuje hmyz a používá se jako přírodní repelent. Je vhodná i do koupele, jelikož napomáhá uvolnění a odstraňuje psychickou i fyzickou únavu. Používejte při svalových a revmatických potížích.

Návod: Aplikujte pár kapek do aromalamp, přímo do koupele nebo do masážní emulze.

Do aromalampy nebo odpařovače k provonění bytu, kanceláře apod. Odpařovací misku aromalampy naplňte vodou a do vody přidejte 3-5 kapek oleje. Dbejte, aby miska nad hořící svíčkou nevyschla. Také stačí nádobku s olejem položit na topení nebo nakapat éterický olej na papírový kapesník.

V sauně použijte 3-5 kapek éterického oleje na horké kameny.

Do koupele. Do vody teplé cca 30°C přidejte maximálně 20 kapek oleje, relaxujte nejvýše 30 minut.

K masážím použijte 5-10 kapek éterického oleje na 5 ml nosného oleje (může být slunečnicový, olivový). Před masáží je provést zkoušku citlivosti na vnitřní straně paže alespoň 3 hod. předem.

K inhalaci 5-10 kapek přidejte do horké vody a inhalujte 5-10 minut maximálně 3x denně.

Do auta na papírový kapesníček nebo jiný savý materiál použijte několik kapek oleje, umístěte v oblasti cirkulace teplého vzduchu.

Do vysavače savý materiál s několika kapkami éterického oleje vložte do vysavače k výfukovému otvoru.

Éterické oleje (silice) nepoužívejte vnitřně, ale pouze zevně. Chraňte před dětmi. Olej nesmí vniknout do očí.

Upozornění: Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte vnitřně. Neaplikujte na sliznice! Chraňte před dětmi.

Objem

10 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: