Sleva!

Skořice silice

105.00 99.00

Skořice se již od dávných dob přidávala do koupelí pro povzbuzení a prohřátí pokožky, k stimulaci a povzbuzení organismu.
Skladem
Datum spotřeby: 04/2023

100% Skořicová silice 10 ml

Skořice se již od dávných dob přidávala do koupelí pro povzbuzení a prohřátí pokožky, k stimulaci a povzbuzení organismu. Je vhodná při celulitidě a při potížích s pohybovým aparátem. Silice se využívá při dýchacích potížích. Při celkové masáži přispívá k uvolnění křečí a podpoře prokrvení podkoží, zmírňuje pocení.

Skořice se využívala i jako afrodiziakum. Čistí vzduch (antiseptické účinky).

U skořice je nutné vyzkoušet snášenlivost.

Aromaterapie má bohatou a dlouhodobou tradici, vonné silice byly využívané již od pradávna ke zmírnění potíží. Čich je první ze smyslů, které člověk po narození používá k seznámení s okolním prostředím. Vůně v nás spouští celou řadu emocionálních reakcí. Otisk vůní se ukládá do paměti pevněji než tvar nebo název rostliny. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy.

Dávkování: Aplikujte pár kapek do aromalamp, přímo do koupele nebo do masážní emulze.

Upozornění: Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Éterické oleje (silice) nepoužívejte vnitřně, ale pouze zevně. Chraňte před dětmi. Olej nesmí vniknout do očí.

Objem

10 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: