Muškát semena

51.00

Muškát je oblíbenou trvalkou, která se pěstuje jako letnička. Jedná se o oblíbenou balkónovou rostlinu, která se pěstuje v nádobách, okenních truhlících.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Muškát páskatý červený semena

Muškát je oblíbenou trvalkou, která se pěstuje jako letnička. Rostliny mají okrouhlé listy s charakteristickým proužkem. Jedná se o oblíbenou balkónovou rostlinu, která se pěstuje v nádobách, okenních truhlících, hodí se i k výsadbě na záhony.

Vyžaduje slunné stanoviště a provzdušněnou neutrální až zásaditou půdu. Předpěstování je časově náročné, trvá přibližně 4 měsíce. Semena muškátu vyséváme do propařené, strukturní zeminy a jemně zasypeme. Zajistíme doporučenou teplotu a po vyklíčení dostatek světla. Přepichujeme 3 – 4 týdny po výsevu. Následně rozsadíme jednotlivé rostliny do květináčů. V průběhu vegetace se doporučuje přihnojovat a odstraňovat uvadlé květy. K bohatému kvetení potřebují slunce a teplo. Muškáty přezimují na světlém místě při teplotě min. 5 – 10 °C. Výška 40 cm.

Latinský název: Pelargonium zonale

Obsah: 0,05 g

Balení: Barevné sáčky

Upozornění: Osivo nepoužívejte ke konzumu. Ukládat v suchu a tmě, mimo dosah dětí.

Přehled doby výsevu a sklizně:

– XII.-II. výsev a předpěstování sazenic ve vytápěných prostorách.

– Výsev na venkovní záhon se v žádném případě nedoporučuje.

– V. výsadba na venkovní záhon.

– 30 x 30 cm – doporučený spon pěstování (doporučená vzdálenost mezi řádky: 40 cm, vzdálenost rostlin mezi sebou v jednom řádku: 30 cm)

– V.-X. měsíc: obvyklý termín sklizně

Obsah:

0,05 g

Dodavatel

SEMO

Novinky: