Bambusový kartáček

66.00

Přírodní bambusový kartáček šetrný k zubům a přírodě. Kartáček není zabalen, jedná se o bezobalové (zero waste) řešení.
Skladem

Bambusový zubní kartáček měkký Mama Natura 

Přírodní bambusový kartáček šetrný k zubům a přírodě.

Velikost kartáčku: dospělý

Návod k použití: kartáček se používá jako běžný zubní kartáček. Po každém použití jej opláchněte, aby na něm nezůstaly nečistoty a nechte důkladně proschnout.

Složení: Rukojeť je vyrobena z broušeného bambusu a není nijak impregnována nebo lakována. Štětinky jsou směsí rostlinného plastu z ricinového oleje a nylonu, obohacené aktivním uhlím. Obsahují podíl rostlinného materiálu, ale stále nejsou 100% rozložitelné.

Kartáček není zabalen, jedná se o bezobalové (zero waste) řešení.

Tip výrobce: Až kartáček doslouží, ulomte jeho hlavu, kterou je vhodné dát to směsného odpadu. Rukojeť pak můžete zkompostovat nebo použít třeba jako jmenovku na záhony.

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na zemi. Obsahuje přirozené antimikrobiální látky, a proto není nutné používat při jeho kultivaci hnojiva ani pesticidů. Dobrou zprávou také je, že tělo kartáčku je vyrobeno z odrůdy Moso bamboo, která neslouží jako potrava pro pandy.

Výrobky z bambusu mají výhodu oproti plastu a dřevu v tom, že neuvolňují ani nepřejímají pachy, neflekatí, jsou přirozeně antibakteriální a vydrží déle a více než klasické dřevo.

Dodavatel

Tierra Verde

Novinky: