Měsíčkové mýdlo s meduňkou

70.00

Měsíček a meduňka společně tvoří ideální kombinaci pro každodenní péči o pokožku těla.
Skladem

Měsíček a Meduňka mýdlo 80 g

Přírodní křišťálové mýdlo – ruční výroba

Měsíček se již od dávných dob používal k ošetření pokožky. Kdykoliv měl někdo kožní problém, hned mu doporučovali použít tuto bylinku. Bylina je známá svými dezinfekčními účinky. Meduňka podporuje tyto účinky a společně tvoří ideální kombinaci pro každodenní péči o pokožku těla.

Složení: Propylen Glycol, Aqua, Sodium Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Glycerin, Sodium Laurate, Tetrapotassium Editronate, Pentasodium Pentetate, Parfum, CI 16255

Použití: určeno k denní hygieně, pouze pro vnější použití

Firma Procyon (PROCYON-BOTANICO) vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Křišťálová mýdla při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla. Tato přírodní mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení.

Upozornění: Chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Hmotnost80 g
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: