Lískové ořechy

43.00115.00

Lískové ořechy se přidávají do salátů, müsli, cukroví, dezertů. Lze je též konzumovat samostatně např. s rozinkami, sušenými fíky nebo datlemi.

Lískové ořechy natural

Lískové ořechy se přidávají do salátů, müsli, cukroví, dezertů. Lze je též konzumovat samostatně např. s rozinkami, sušenými fíky nebo datlemi.

Keře lísky se především vyskytují v Evropě, dále též v Asii a Africe. Její plody se využívají nejen v potravinářství, ale i v kosmetickém odvětví a malířství. Dřevo je používáno v řezbářství a košíkářství.

Lískové oříšky jsou značně výživné a rychle působí jako zdroj energie především díky vysokému obsahu bílkovin a rostlinných tuků. Zároveň obsahují vitamíny a minerály.

Složení: jádra lískových ořechů 100 %.

Nutriční hodnoty na 100 g:
Energetická hodnota2627 kJ/628 kcal
Bílkoviny15 g
Tuky62 g
Nasycené mastné kyseliny5 g
Sacharidy16 g
Z toho cukry5 g
Vláknina10 g
Sůl0 g

Alergeny: produkt obsahuje skořápkové plody a výrobky z nich a může obsahovat jádra podzemnice olejné, sezamová semena a výrobky z nich.

Skladování: Suché, temné a chladné místo do teploty 22 °C, skladovat v dobře větratelném prostoru (relativní vlhkosti nejvýše 70 %). Chránit před slunečním zářením.

Země původu: Gruzie

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Diana Company, spol. s r.o.

Novinky: