Růže dárková sada

289.00

Touto sadou potěšíte každého milovníka růží. Součástí je sůl do koupele, mýdlo a šumivá koule.
Skladem

Dárková sada Růže

Dárková sada zpříjemní chvíle odpočinku. Růže byla využívána k péči o pokožku již v dávných antických dobách. Součástí sady je sůl do koupele, mýdlo a šumivá koule.

Sůl do koupele Růže 200 ml

Výtažky z růže mají nezastupitelné místo v kosmetice. Koupelová sůl obsahuje řadu významných látek, které během teplé koupele pronikají uvolněnými póry pokožky do organismu.

Obsahuje silice, přírodní výtažky z rostlin, které příznivě působí na pokožku. Umocňuje pocit relaxace, revitalizuje a navozuje harmonii.

Složení: sodium chloride, dry herbs, rosa caniona extract, parfum

Křišťálové mýdlo Růže 150 g

Rosa gallica

Růži využívali k péči o pokožku již v dávných antických dobách. Mýdlo má uklidňující a regenerační účinky a je vhodné k uvolnění a relaxaci.

Složení: Sodium Cocoate, Sodium Myristate, Sodium Palmate, Sodium Stearate, Glycerin, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Edta, Aqua, Rosa Gallica Extract, Dry Herbs (Rosa Canina), Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Gerianol, Hydroxycitronellal, Linalool, Parfum, CI 16255

Použití: určeno k denní hygieně, pouze pro vnější použití

Firma Procyon (PROCYON-BOTANICO) vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Křišťálová mýdla při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla. Tato přírodní mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení.

Upozornění: Chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Šumivá koule do koupele Růže s lístky 50 g

Pro relaxaci

Růže má v kosmetice nezastupitelné místo, má příznivý vliv na pokožku. Je vhodná zejména pro suchou a citlivou pokožku. Omlazuje pokožku, oživuje a regeneruje ji.

Použití: vložte do připravené lázně (alespoň 40 l vody ve vaně o požadované teplotě). Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní aroma éterického oleje a příjemně koupel provoní.

Obsažený olivový olej pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Obsažená přírodní kyselina citrónová působí mírně dezinfekčně.

Složení: Natrium Hydrogen Carbonicum, Olea Europea, Citric Acid, Glycerin, Dry Herbs, Parfum

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: