Dárková sada medů

384.00

Dárková sada medů je vhodným dárkem pro každou příležitost. Součástí sady je 1 větší med (akátový či lipový) a dva malé ovocné medíky.

Není skladem

Dárková sada medů

Dárková sada medů je vhodným dárkem pro každou příležitost. Součástí sady je jeden větší med akátový a dva malé ovocné medíky.

Med je nejznámější a nejdůležitější včelí produkt a obecně se považuje za jedno z nejzdravějších sladidel. Dodává tělu energii a je vhodný k dochucení jídel a nápojů.

Medík s černým rybízem 70g

Složení: Pastovaný květový med 95%, lyofilizovaný černý rybíz 5% (ovoce sušené mrazem)

Skladujte v temnu a suchu, do 25°C.

Země původu: Česká republika

Medík s malinami 70g

Složení: 95% pastovaný květový med, 5% lyofilizované maliny (ovoce sušené mrazem)

Skladujte v temnu a suchu, do 25°C.

Země původu: Česká republika

Med akátový 500 g

Med je nejznámější a nejdůležitější včelí produkt a obecně se považuje za jedno z nejzdravějších sladidel. Je to hodnotná dietetická potravina a sladidlo.

Obsah jednoduchých cukrů – zvláště glukózy je velmi důležitý pro organismus, protože je přímo vstřebáván sliznicí do krve. Tím dodává tělu energii okamžitě, proto se med hodí k rychlému posílení těžce pracujícího člověka, sportovce apod.

Akátový med se často považuje pro své blahodárné účinky za krále mezi medy. Vzniká v teplých oblastech Čech a jihovýchodní Moravy. Je průhledné až nažloutlé barvy s lehkým zeleným odstínem. Akátový med má v důsledku velmi vysokého obsahu fruktózy výraznou sladkou chuť s jemným aromatem akátového květu. Vysoký obsah fruktózy způsobí dlouhou dobu tekutosti – krystalizace trvá velmi dlouhou dobu.

Akátový med je vhodný i pro RAW stravu.

Země původu: Česká republika

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Pleva, Včelařství Jašovi

Novinky: