Bylinky na cholesterol ve směsi B. Jukla

79.00

Bylinky na cholesterol obsažené v této směsi napomáhají k udržení normální hladiny cholesterolu.
Skladem

Bylinný čaj na cholesterol

Vysoká hladina cholesterolu poukazuje v lidovém léčitelství na metabolické poruchy. Směs obsahuje bylinky jako je bříza a jalovec, které napomáhají udržet normální hladinu cholesterolu v krvi. Součástí čaje jsou i bylinky, které přispívají ke správné funkci jater a ledvin, chrání organismus a pomáhají vyplavovat nečistoty z organismu.
Jedná se o vyladěnou bylinnou směs, která přispívá k celkovému čištění organismu.

Složení: dobromysl, máta, jahodník, bříza, přeslička, zeměžluč, třezalka, jalovec, puškvorec, kozlík.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: