Bylinky na slinivku ve směsi B. Jukla

75.00

Slinivka břišní neboli pankreas ovlivňuje řadu funkcí organismu. Bylinná směs přispívá k jejímu zdraví.
Skladem

Bylinná směs SLINIVKA

Slinivka břišní neboli pankreas ovlivňuje řadu funkcí organismu. Má jak endokrinní funkci (produkuje hormony), tak i exokrinní (produkuje pankreatickou šťávu). Mezi nejznámější hormony, které jsou zde produkovány, patří glukagon a inzulín, které ovlivňují hladinu cukru v krvi. Pankreatická šťáva se odvádí do dvanáctníku a podílí se na trávení.

Směsí napomáháte k přirozenému čištění těla, přispívá k podpoře správné funkce slinivky. Bylinný čaj na slinivku podporuje vylučování trávicích šťáv.

Složení: chmel, měsíček, proskurník, řebříček, přeslička, rozmarýna, jitrocel.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: