Sleva!

Tablety na klouby

273.00 263.00

Tablety obsahují glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně.
Skladem
Datum spotřeby: 24.10.2024

Klouby 67 tablet

Doplněk stravy

Tablety obsahují glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně. Součástí tablet je též známá boswellia serrata. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek.

Složení: glukosamin sulfát 2KCl, chondroitin sulfát, MSM (metylsulfonylmetan), plnidla (mikrokrystalická celulóza, uhličitan vápenatý), protispékavé látky (kroskarmelóza sodná, dioxid křemičitý, stearan hořečnatý, talek), povidon K30, kurkuma dlouhá (extrakt z kořene s 95% obsahem kurkuminoidů, Curcuma longa), stabilizátory (hypromelóza, karboxymetylcelulóza), lešticí látka (poly-vinylalkohol), kadidlovník pilovitý (extrakt 5:1 z pryskyřice, Boswellia serrata) s 60% obsahem boswellových kyselin, L-askorbová kyselina, barviva (dioxid titaničitý, oxid železa žlutý), zvlhčovadla (polyvinylalkohol, kyselina L-vinná), povidon K90, polydextróza..

SloženíHmotnost/1 tbl.RHP*/1 tbl.
GLUKOSAMIN SULFÁT 2 KCI500,0 mg–**
CHONDROITIN SULFÁT400,0 mg
MSM (metylsulfonylmetan)300,0 mg
BOSWELLIA SERRATA
(extrakt standardizovaný na 60% boswellových kyselin)
25,0 mg
KURKUMA DLOUHÁ extrakt25,0 mg
VITAMIN C15,0 mg18,75 %

* referenční hodnota příjmu
** RHP není stanovena

Doporučené dávkování: Dospělí 3× denně 1 tableta, děti od 12 let 1× denně 1 tableta, tablety je možno půlit nebo drtit. Užívejte nejlépe po jídle. Doporučená délka užívání je minimálně 3 měsíce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C!

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Množství:

67 tablet

Dodavatel

MedPharma

Novinky: