Aktivní uhlí tablety Carbo medicinalis

65.00

Aktivní uhlí se užívá jako podpůrný prostředek pro trávení.
Skladem

Aktivní uhlí Carbo medicinalis PharmaSwiss 20 tablet

Doplněk stravy

Aktivní uhlí se využívá pro podporu střev, normálního stavu střevních plynů. Po požití ústy pokrývá sliznici trávícího ústrojí a přispívá k přirozené detoxikaci. Užívá se jako podpůrný prostředek po dietní chybě (časté běhání).

Složení: Aktivní uhlí, plnidlo sacharóza, stabilizátor povidon, protispékavá látka, stearan hořečnatý. 1 tableta obsahuje 300 mg aktivního uhlí (carbo activatus).

Dávkování: Referenční hodnota příjmu (doporučená denní dávka) je 1x denně 3 tablety alespoň 30 min. před jídlem, anebo 3 tablety po jídle po dobu obtíží (jako podpůrný prostředek). Tablety rozkousejte a zapijte sklenicí vody, hořkého čaje. Tablety lze též rozdrtit nebo nechat rozpustit v malém množství vody (zejména u dětí). Vzniklou suspenzi pak zamíchejte, vypijte a zapijte vodou nebo hořkým čajem.

Upozornění: uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Přípravek není určen pro děti do 3 let. O vhodnosti užívání přípravku současně s jinými léky se vždy poraďte s lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Množství:

20 tablet

Dodavatel

PharmaSwiss

Novinky: